Loading
İletişim: +90 212 879 05 70-71-72 | info@birlesikilac.com

 BİRLEŞİK İLAÇ SANAYİ ve TİCARET  A.Ş. 

  1974 yılında BOZOK laboratuarlarının satın alınması ile faaliyetlerine başlamış oldu. İlk olarak ilaç/medikal üretimi üzerine başladığı faaliyetlerine, kozmetiği de ekledi ve bebek kozmetiğine giriş bu şekilde oldu.
   Pudra, Şampuan, Krem, Losyon, ... gibi demozkozmetik ürünlerini Kalite ve Güven ile birleştirerek Türk insanının en bilinir ve güvenilir tercihi oldu.
   
13 yıl öncesine kadar İstanbul Y.bosna ilçesinde faaliyetlerini sürdüren BİRLEŞİK İLAÇ SANAYİ ve TİCARET A.Ş.  İstanbul Beylikdüzü ilçesinde  3000m2 lik kapalı alana sahip tesislerini kurarak müşterilerine daha kaliteli üretim hedefine ulaşmış ve bunun daha da geliştirilmesi ve sürdürülebilirliği adına yurt içi ve uluslar arası gerekli tüm sertifikalara sahip olmuştur.
   Son 5 yılda bebek kozmetiğinin yanı sıra yetişkinler içinde özel ürünler üretmeye başlayıp sunan BİRLEŞİK İLAÇ SAN. Ve TİC. A.Ş. eczanelerde Türkiye'nin
 en çok satan Pudra serisini ( Bebeten ) üretmektedir.
   Ülkemizde adını duyurmuş diğer kurumların da fason üretimlerini yapan BİRLEŞİK İLAÇ SAN. Ve TİC. A.Ş. kaliteden ödün vermeden güvenilirliğini herkese sunmaktadır.
   
Kendi ürünlerimizin ve çoğu fason müşterilerimizin plastik ambalaj ve kapaklarını da (uluslararası ve yurt içi tasarım patentli ) sektörde ilk olarak kendi bünyemizde ürettiğimizi gururla bilgilerinize aktarmak isteriz.
   
Öncelikli amacımızın kalite ve güven olduğunu bir kez daha belirtip 50 yıl önce başladığımız serüvenimizin hızla ve emin adımlarla devam ettiğini belitmek isteriz.

SOSYAL SORUMLULUK :
   BİRLEŞİK İLAÇ SANAYİ ve TİC. A.Ş. ''Engelsiz Yaşam Vakfı'' Sponsorlarındandır .  Engelli insanlarımızın hayatlarını kolaylaştırmak adına elimizden gelen ne varsa yapmaya çalışmaktayız. Tüm sağlıklı bireylerin birer engelli adayı olduğunu unutmamalı ve destek olmalıyız. 

BEBETEN 1974 ' ten beri Bebeğinize & Size 

KALITE POLİTİKAMIZ
Entegre yönetim sistemini calisanlarinin katkilarlyla uygulamak ve yürütmek,
Çalisanlarin motivasyonu ve gelisimini saglamak, Üretimin taahhüt edilen sürede ve maliyette gerçeklesmesini saglamak,
Birlesik ilaç ürünlerinin iyi Üretim uygulamalarina göre, hijyenik kosullarda, taahhüt edilen sürede, müşteri beklentilerini karsilayacak sekilde Üretilmesini saglamak,
Müsterilerin var olan ve olacak beklentilerini iyi analiz etmek, onlarin beklentilerini memnuniyete cevirmek,
Güvenilir hizmet , kusursuz üretim imajinin sürekliligini sağlamak,
Hizmet/Ürün kalitesinin arttilmasini saglayacak yasal, teknolojik gelismeleri yakindan takip etmek ve uygulamak,
Kalite yönetim sistemi sartlarina uymak, sistemin etkinligini analiz etmek ve sürekli iyilestirmektir.
Genel Müdür
Doküman No:KE/ EK-A, Yayin tarihi; 02.10.2017, Revizyon tarihi:-, Revieyon No:00

BİRLESİK İLAC SAN. ve TİC. A.Ş.

About Us :       Birlesik İlac Sanayi ve Tic A.Ş. has established in 1974.
                 We are producing the dermocosmetic products in our factory which has 3000 square meters cover area .

The Way We Work : EXWORKS - FOB
           
Private Label :  It aims to ensure that the products are produced in hygienic conditions in accordance with good manufacturing practices, in a time of commitment, to meet customer expectations.
In addition to consultancy services to clients on behalf of subcontracting production, the procedures are explained in detail.
The primary objective is quality, but it also targets the strength, robustness and continuity of the subcontracting products it produces.
Health Ministry procedures and follow-up, '' GMP (ISO 22716: 2007) - ISO 9001: 2015 - ISO 45001: 2018 and HALAL '' certified production (Trademark Registration Certificate, Barcode Application, Ministry Applications, Export Documents) INDUSTRY AND TRADE INC. we serve you.

Note: By downloading our page, you can see our  Contract Manufacturing Scheme and Product Production Groups . . .