Loading
İletişim: +90 212 879 05 70-71-72 | info@birlesikilac.com

BİRLEŞİK İLAÇ SANAYİ ve TİCARET  A.Ş.

1974 yılında BOZOK laboratuarlarının satın alınması ile faaliyetlerine başlamış oldu. İlk olarak ilaç/medikal üretimi üzerine başladığı faaliyetlerine, kozmetiği de ekledi ve bebek kozmetiğine giriş bu şekilde oldu.
Pudra, Şampuan, Krem, Losyon, ... gibi ürünleri Kalite ve Güven ile birleştirerek Türk insanının en bilinir ve güvenilir tercihi oldu.

13 yıl öncesine kadar İstanbul Y.bosna ilçesinde faaliyetlerini sürdüren BİRLEŞİK İLAÇ SANAYİ ve TİCARET A.Ş. şu an İstanbul Beylikdüzü ilçesinde 13 yıl önce 3000m2 lik kapalı alana sahip tesislerini kurarak müşterilerine daha kaliteli üretim hedefine ulaşmış ve bunun daha da geliştirilmesi ve sürdürülebilirliği adına yurt içi ve uluslar arası gerekli tüm sertifikalara sahip olmuştur.

Son 5 yılda bebek kozmetiğinin yanı sıra yetişkinler içinde özel ürünler üretmeye başlayıp sunan BİRLEŞİK İLAÇ SAN. Ve TİC. A.Ş. eczanelerde pudra piyasasının %65 – 70 ine 40 yıldır hakim durumdadır.

Piyasada adını duyurmuş diğer kurumlara da fason üretimler yapan BİRLEŞİK İLAÇ SAN. Ve TİC. A.Ş. kaliteden ödün vermeden güvenilirliğini herkese sunmaktadır.

Kendi ürünlerimizin ve çoğu fason müşterilerimizin plastik ambalaj ve kapaklarını da (uluslararası ve yurt içi tasarım patentli ) sektörde ilk olarak kendi bünyemizde ürettiğimizi gururla bilgilerinize aktarmak isteriz.
Öncelikli amacımızın kalite ve güven olduğunu bir kez daha belirtip 43 yıl önce başladığımız serüvenimizin hızla ve emin adımlarla devam ettiğini söylemek isteriz.

BEBETEN 1974 ' ten beri Bebeğinize & Size ...