Loading
İletişim: +90 212 879 05 70-71-72 | info@birlesikilac.com

BİRLEŞİK İLAÇ SANAYİ ve TİCARET A.Ş  
( AVRUPA STANDARTLARINDA YERLİ ÜRETİM )

  Ürünlerinin iyi üretim uygulamalarına göre hijyenik koşullarda , taahhüt edilen sürede müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde üretilmesini sağlamayı amaçlar. Fason üretim adına müşterilerine danışmanlık hizmeti ile beraber prosedürleri detaylıca aktarır. Öncelikli amaç yüksek kalite ve uygun fiyat politikasıdır . Bununla birlikte ürettiği fason ürünlerinin de piyasada Güçlülüğünü , Sağlamlığını ve Sürekliliğini hedefler.

  Sağlık bakanlığı prosedürleri ve takibi : 
'' GMP (ISO 22716:2007) - ISO 9001:2015 - ISO 45001:2018  ve  HELAL '' sertifikalı üretim ile 
( ÜTS Sistemi giriş , Marka Tescil Belgesi , Barkod Başvurusu , Bakanlık Başvuruları , İhracat Belgeleri )  
alanlarında da BİRLEŞİK İLAÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş sizlere danışmanlık hizmeti vermektedir.

  Muhafaza ve Depolama :
  Firmamızda adınıza üretilecek olan ürünlerinizin ( ambalaj , etiket , hammadde , vb. ) depolamaları size özel ayrılan stok odalarında GMP sistemine uygun şekilde , hijyenik koşullarda , güvenlik sistemleri ve raporlamalar ile muhafaza edilmektedir . Bunların yanı sıra adınıza üretmiş olduğumuz bitmiş ürünleriniz ( sevke hazır ) yine özel hazırlanmış , havalandırmalı , nem ve sıcaklık kontrollü , sağlık bakanlığı prosedürlerine uygun şekilde , hijyenik stok odalarımızda muhafaza edilir. Sevke hazır ürünlerinizin uzun dönem depolamaları da anlaşma şartlarına göre sağlanır.
 

  Not :
  Sayfamızı aşağı kaydırarak '' Fason Üretim Şemamızı , Ürün Üretim Gruplarımızı , Üretim Öncesi Temel Bilgileri , Bazı Referanslarımızı ve Online Teklif Formumuzu '' görebilirsiniz . . .

 

 

 

Referans firmalarımızın aşağısında '' Fason Üretim Talep Formu ''  bulunmaktadır. 
Herhangi bir talebiniz olursa bilgileri eksiksiz girerek online olarakta teklif alabilirsiniz.

Referanslarımız

Fason Üretim Talep Formu